سوالات متداول

 1. آیا محصولات دارای هزینه انبارداری هستند؟

  با توجه به حجم سفارش ها، محل تحویل محصولات مشخص می گردد. برای محصولات زیر تناژ بایستی تحویل از انبار صورت پذیرد. در صورت ارسال از انبار تهران محصولات دارای هزینه انبارداری بوده ولی در صورت ارسال از انبارهای استان اصفهان محصولات بدون انبارداری میباشند.

 2. نحوه ارسال محصولات چگونه می باشد؟

  صنایع شیمیایی تلاش گستران سپاهان با داشتن همکاری با بهترین و مطمئن ترین باربری های سراسر کشور میتواند محصولات را توسط باربری، در حداقل زمان و یا با ارسال توسط سامانه اتوبوسرانی کشور و یا ارسال مستقیم توسط وانت بار ها و کامیونت ها بنا بر درخواست مشتریان محترم اقدام نماید.

 3. ضمانت کیفیت و خلوص محصولات چیست؟

  صنایع شیمیایی تلاش گستران سپاهان خود را متعهد دانسته که محصول ارسالی کاملا مطابق با آنالیز و خلوص ذکر شده در قرارداد و پیش فاکتور ارسالی بوده و در صورت عدم انطباق محصول با ویژگی های خواسته شده توسط مشتری این شرکت متعهد میگردد تا محصولات را با جبران خسارت و با هزینه خود شرکت، عودت نماید.

 4. آیا امکان تهیه سایر محصولات شیمیایی نیز وجود دارد؟

  شیمیایی تلاش گستران سپاهان با داشتن ارتباط و فعالیت با بزرگترین شرکت های بازرگانی و تولیدکنندگان مواد شیمیایی، امکان تهیه تمامی مواد شیمیایی را دارد کافیست با یک تماس با کارشناسان این شرکت و استعلام مواد مورد نیاز خود، اطلاعات لازم را استعلام نمایید

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  سبد خرید